Σε ερώτηση που σχετίζονταν με την απόσταση που θα χωρίσει ξανά το ζευγάρι, για τις ανάγκες του τηλεοπτικού ριάλιτι, η instagrammer σχολίασε με χιούμορ πως πλέον αισθάνεται όπως και οι γυναίκες των ναυτικών.
«Πλέον συνήθισα, αισθάνομαι όπως και οι γυναίκες των ναυτικών που τρέχουν έξι μήνες εδώ, έξι μήνες εκεί. Δεν είναι κάτι εύκολο γιατί εγώ το θυμάμαι σαν χθες που τελείωνε το παιχνίδι, σαν να μην πέρασε μια μέρα. Σίγουρα δεν είναι το ιδανικό, αλλά απ’ την άλλη επειδή αυτά τα χρήματα είναι πολύ καλά για την σήμερον ημέρα για όλους, θεωρώ ότι είναι μια καλή ευκαιρία για όλους τους παίκτες, επίσης θεωρώ πολύ δίκαιο που παίρνουν όλοι τα ίδια χρήματα» σχολίασε η Αλεξάνδρα Παναγιώταρου στην πρωινή εκπομπή του Star.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.