Επιπλέον, σχολιάζοντας τον ερχομό του πρώτου παιδιού του ζευγαριού, αλλά και το όνομα που θα επιλέξουν να δώσουν στον γιο τους, η Κατερίνα Καινούργιου αποκάλυψε το όνομα που θα ήθελε να δώσει στην κόρη της.
«Αν έκανα κορίτσι ήθελα να το πω Φιλίππα από πάντα. Πριν γνωρίσω και τον Φίλιππο (σ.σ Τσαγκρίδη) σκέψου! Για αγόρι μου αρέσει το Αλέξανδρος. Μου αρέσει σαν όνομα το Φιλίππα. Από μικρή μου άρεσε!» αποκάλυψε η παρουσιάστρια της πρωινής εκπομπής του Alpha.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.