Η Ελένη Φουρέιρα διανύει την περίοδο της εγκυμοσύνης της και οι δημόσιες εμφανίσεις της είναι σπάνιες. Παρόλα αυτά, η τραγουδίστρια αναρτά αρκετά συχνά φωτογραφίες της, μέσα από τις οποίες μοιράζεται με το διαδικτυακό κοινό της, τις στιλιστικές επιλογές της.
Στη δημοσίευση που έκανε το απόγευμα της Τρίτης 13 Δεκεμβρίου μέσα από το Instagram, το οποίο και επιλέγει συχνά για να κάνει αναρτήσεις, ποζάρει ντυμένη στα ροζ.
Πιο συγκεκριμένα, η Ελένη Φουρέιρα επέλεξε να φορέσει μία φουσκωτή ροζ καπαρντίνα με ασορτί ζώνη, μπότες σε ανοιχτό μωβ και στα χέρια της κρατά ένα γαλάζιο τσαντάκι. Στην περιγραφή της δημοσίευσής της έγραψε: «Αν ο αστυνόμος Σαΐνης ήταν η Μπάρμπι».
Δείτε τις φωτογραφίες
Πρόσφατα, η Ελένη Φουρέιρα πόζαρε ξανά στον φωτογραφικό φακό με ένα σύνολο, μέσα από το οποίο φαινόταν η φουσκωμένη κοιλιά της. Με μία εμπριμέ μακριά φούστα και ένα καφέ δερμάτινο σακάκι με άνοιγμα μπροστά, έγραψε στους ακόλουθούς της ότι «το ντύσιμό της ταιριάζει με την πόρτα» η οποία έχει επίσης καφέ χρώμα. Τα μαλλιά της ήταν διαφορετικά αυτή τη φορά και συγκεκριμένα, μακριά με αφέλειες.
Δείτε τις φωτογραφίες
Κλείσιμο
Η ανακοίνωση της εγκυμοσύνης της Τα νέα της εγκυμοσύνης της δημοσίευσε η Ελένη Φουρέιρα στις 13 Νοεμβρίου με φωτογραφίες όπου φαινόταν η κοιλιά της. Ξαπλωμένη σε ένα κρεβάτι δίπλα στον Αλμπέρτο Μποτία, σύντροφό της και πατέρα του μωρού, ανακοίνωσε ότι θα αποκτήσουν το πρώτο τους παιδί.
Δείτε τη δημοσίευση της Ελένης Φουρέιρα
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!