O Γρηγόρης Αρναούτογλουαπολαμβάνει σήμερα, 17 Δεκεμβρίου, τα γενέθλιά του και δέχεται τις ευχές των αγαπημένων του προσώπων. Η επί χρόνια σύντροφός του, Νάνσυ Αντωνίου δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram δύο εικόνες και ευχήθηκε στον αγαπημένο της, για τη σημαντική αυτή ημέρα της ζωής του, κατά την οποία κλείνει το 49ο έτος της ηλικίας του.
Η δημοσιογράφος πριν από κάποια λεπτά, μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους την αγάπη της για τον παρουσιαστή και του ευχήθηκε με τον πιο γλυκό τρόπο. Παρά το γεγονός ότι το ζευγάρι σπανίως, πραγματοποιεί δημόσιες εξόδους και κοινές αναρτήσεις, φροντίζοντας να κράτα την προσωπική του ζωή μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας, η γενέθλια ημέρα του Γρηγόρη Αρναούτογλου αποτέλεσε την εξαίρεση.
Με δύο τρυφερά στιγμιότυπα και με φόντο ένα χριστουγεννιάτικο δέντρο η Νάνσυ Αντωνίου, χάρισε στον σύντροφό της ένα τρυφερό φιλί και συνόδευσε της εικόνες με τη φράση: «Να τα εκατοστήσεις μάτια μου».
Μια μοναδική εμπειρία τηλεθέασης με εκατοντάδες ώρες ζωντανής δράσης, δεκάδες συνεντεύξεις και εμπεριστατωμένες αναλύσεις, μέσα από 7+1 pop up κανάλια Eurosport, αποκλειστικά διαθέσιμα μέσα από το Vodafone TV
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.