Μία εφ' όλης της ύλης συνέντευξη έδωσε ηΕλισάβετ Κωνσταντινίδου και αναφέρθηκε στην καριέρα της και την αρετή που απέκτησε μέσα από αυτή.
Η ηθοποιός βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «Ελένη» και αρχικά, αναφέρθηκε στο μεγαλύτερο αγαθό που έχει καταφέρει να κατακτήσει μέσα από τη δουλειά της.
«Το μεγαλύτερο αγαθό είναι η αυτοκυριαρχία, το να μην μπαίνεις στην τρέλα ή στον θυμό του άλλου. Είναι πάρα πολύ σημαντικό για μένα. Επειδή δεν το είχα ποτέ και τώρα το έχω κατακτήσει, μου φαίνεται πάρα πολύ σημαντικό», δήλωσε.
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cp98f3bz03kp)
Κλείσιμο
Όπως εξήγησε στη συνέχεια: «Ήμουν πάντα ένα θυμωμένο παιδί, ήμουν θυμωμένο πλάσμα. Με το παραμικρό έπαιρνα "φωτιά", όχι μόνο για δικά μου πράγματα, αλλά για άλλων».
Ανέφερε πως πλέον έχει καταλάβει ότι δεν πρέπει να προσπαθεί να υπερασπίζεται πάντα εκείνους που δεν το κάνουν οι ίδιοι για τον εαυτό τους.
«Μάλωνα για άλλους που έβλεπα ότι δεν τολμούσαν να το κάνουν. Τώρα πια, ξέρω ότι είναι εντελώς λάθος και καθόλου σημαντικό. Δεν βοηθάει ούτε εμένα, αλλά ούτε και τον άνθρωπο που πας να βοηθήσεις. Γιατί δεν τον αφήνεις μόνο του να διεκδικήσει το χώρο του. Του κάνεις και κακό δηλαδή», εξήγησε.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town