Ο πρώην άσσος των γηπέδων μάλιστα σε λίγο καιρό πρόκειται να υποδεχτεί και το πρώτο του παιδί και καρπό του έρωτά του με την αγαπημένη του σύζυγό.
Η ευχάριστη είδηση έγινε γνωστή από τον πεθερό του Γιούρκα Σεϊταρίδη και πρόεδρο Λαμίας, Πανουργιά Παπαϊωάννου, ο οποίος δημοσίευσε μερικές φωτογραφίες από αυτή την ξεχωριστή για το ζευγάρι στιγμή. Μάλιστα στη λεζάντα της δημοσίευσής του έγραψε: «Η μεγαλύτερη χαρά για κάθε γονιό είναι να βλέπει το παιδί του ευτυχισμένο. Μια τέτοια ημέρα χαράς είναι και για την δική μας οικογένεια. Να ζήσετε Γιούρκα και Μάιρα!».
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!