Η Τζένη Μπαλατσινού μία ημέρα πριν τα Χριστούγεννα δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram μία εικόνα του γιου της, Παναγιώτη-Αντώνιου, μαζί με τα παιχνίδια και τον τετράποδο φίλο του.
Το μοντέλο και παρουσιάστρια ανήμερα των Χριστουγέννων του 2020, έγινε για τέταρτη φορά μητέρα και υποδέχτηκε στον κόσμο τον γιο της τον οποίο απέκτησε με τον σύζυγό της, Βασίλη Κικίλια.
Αύριο ο γιος της Τζένης Μπαλατσινού και του Υπουργού Τουρισμού, θα κλείσει τα δύο του χρόνια και οι γονείς του ανυπομονούν να το γιορτάσουν. Το τρυφερό στιγμιότυπο συνοδεύτηκε με μία σειρά από έμοτζι στη λεζάντα, ενώ συγκέντρωσε πλήθος σχολίων και likes από τους διαδικτυακούς φίλους του μοντέλου.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town