Η παρουσιάστρια με προηγούμενη ανάρτησή της στο Instagramείχε ευχηθεί χρόνια πολλά στους διαδικτυακούς της φίλους, ποζάροντας μπροστά από το χριστουγεννιάτικο δέντρο αγκαλιά με τη μικρή της κόρη, Μαρίνα και φορώντας ένα σκουφάκι του Άγιου Βασίλη.
Η παρουσιάστρια της μεσημεριανής εκπομπής του MEGA, όπως κάθε χρόνο, έτσι και φέτος περνά τις μέρες αυτές με τα παιδιά και τον σύζυγό της, Μάκη Παντζόπουλο, απολαμβάνοντας την οικογενειακή θαλπωρή μακριά από τις επαγγελματικές υποχρεώσεις.
Η Ελένη Μενεγάκη προτίμησε τα φετινά Χριστούγεννα να τα περάσει στην Αθήνα με την οικογένειά της και αποφάσισε σήμερα να κατέβει από τα βόρεια προάστια, στη νότια πλευρά της πρωτεύουσας και πιο συγκεκριμένα στο Ελληνικό.
Μάλιστα δεν παρέλειψε να σχολιάσει την υψηλή θερμοκρασία, εν μέσω Χριστουγέννων, φορώντας ένα κοντομάνικο μπλουζάκι, ένα καπέλο και γράφοντας στη λεζάντα: «Χριστούγεννα με 20 βαθμούς».
Από την αρχή του έτους η Volton διαθέτει τη χαμηλότερη τιμή στο πράσινο τιμολόγιο, ενώ για το καλοκαίρι προσφέρει το Volton Yellow Simple Protect με δωρεάν προστασία ανώτατης τελικής τιμής.