Το μοντέλο και παρουσιάστρια ανήμερα των Χριστουγέννων του 2020, έγινε για τέταρτη φορά μητέρα και υποδέχτηκε στον κόσμο τον γιο της, τον οποίο απέκτησε με τον δεύτερο σύζυγό της, Βασίλη Κικίλια.
Με αφορμή τα γενέθλια του γιου της, η Τζένη Μπαλατσινού δημοσίευσε στον λογαριασμό της στο Instagram, μία ζωγραφιά που έφτιαξε σε έναν μαυροπίνακα με τα άλλα τρία της παιδιά την Αμαλία, την Αλεξάνδρα και τον Μάξιμο, καθώς και μαζί τον Βασίλη Κικίλια, προκειμένου να πουν τα «χρόνια πολλά» στον μικρό Παναγιώτη – Αντώνιο.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town