Χρήστος Μάστορας: Βραδιά καραόκε στο σπίτι του - Ο χορός του τραγουδιστή υπό τους ήχους του Feliz Navidad
Ο τραγουδιστής άφησε το τραγούδι για την αδελφή του και έπιασε τον... χορό - Δείτε το βίντεο
Ο Χρήστος Μάστορας απόλαυσε την ημέρα των Χριστουγέννων και την ονομαστική εορτή σε μία βραδιά καραόκε. Ο frontman του συγκροτήματος «Μέλισσες» σε χριστουγεννιάτικο κλίμα, άφησε το τραγούδι για την αδελφή του και έπιασε τον... χορό.
Πιο συγκεκριμένα ο τραγουδιστής διοργάνωσε με την αδερφή του βραδιά καραόκε και η Αμαλία ερμήνευσε το δημοφιλές κομμάρι «Feliz Navidad», όσο ο Χρήστος Μάστορας χόρευε ασταμάτητα, προκαλώντας και τα γέλια των παρευρισκομένων με τις κινήσεις του.
Το βίντεο με τη βραδιά καραόκε αναρτήθηκε στον προσωπικό λογαριασμό του τραγουδιστή στο Instagram και προκάλεσε τα σχόλια των διαδικτυακών του φίλων: «Χρόνια πολλά ρε παιδιά! Έτσι γίνεται η φάση στης αδερφής μου…» σημείωσε στη λεζάντα της δημοσίευσής του.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!