Η σειρά«Είσαι το ταίρι μου» έχει καταφέρει να γίνει μια από τις αγαπημένες του κοινού και ακόμα και μετά από 21 χρόνια, συνεχίζει να έχει επιτυχία στις επαναλήψεις.
ΗΒίκυ Σταυροπούλουκαι ηΣοφία Βογιατζάκη, που υποδύονταν τις κολλητές φίλες στην κωμική σειρά, αποτελούν ένα από τα αγαπημένα τηλεοπτικά δίδυμα.
Οι δύο γυναίκες συναντήθηκαν και με αφορμή μάλιστα, την επανέναρξη των επαναλήψεων της σειράς, αναβίωσαν μία από τις σκηνές της.
Στέλλα και Τούλα μιλούν για τη δίαιτά τους, με τη Στέλλα να παραπονιέται που ολόκληρη την ημέρα έχει φάει μόνο ένα φρούτο και πιο συγκεκριμένα, ένα... καρπούζι!
Κλείσιμο
Η Βίκυ Σταυροπούλου ανάρτησε το βίντεο στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, χαρίζοντας γέλιο στους διαδικτυακούς της φίλους.
Στη λεζάντα της ανάρτησής της έγραψε: «Εμείς είμαστε στο θέατρο,εσείς όμως που είστε σπίτι ξέρετε τι να κάνετε;;;
Να βάλετε mega γιατί σήμερα ξεκινάει γι ακόμη μια φορά ένα από τα ωραιότερα ταξίδια της ζωής μας-αν όχι το ωραιότερο-. Είσαι το ταιρι μου κι εσείς θα είστε το ταιρι μας κάθε βράδυ! 21:00 ακριβως!».
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!