Ο σεφ και η ηθοποιός αποτελούν ένα πολύ αγαπημένο ζευγάρι και συχνά, κάνουν αφιερώσεις ο ένας στον άλλο μέσω των social media.
Έτσι και σήμερα, ο Λευτέρης Σουλτάτος θέλησε να ευχηθεί στην αγαπημένη του για τη γιορτή της και το έκανε με μερικά κοινά τους στιγμιότυπα και μία μαντινάδα.
Πιο συγκεκριμένα, ανάρτησε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram μία σειρά φωτογραφιών και κάτω από αυτή έγραψε: «Χρόνια πολλά γυναικάρα μου ❤️😍!!! Αγάπαμε και μη νοιαστείς, τα χρόνια πως περνούνε… Μα όσο παλιωνουν οι καρδιές, πιο δυνατά αγαπούνε !!! Είναι η καρδιά μου έτοιμη, μαζί σου να πετάξει, σε ουρανούς με θαύματα, που 'χε καιρό φυλάξει...».
Κλείσιμο
Ωστόσο, δεν παρέλειψε να ευχηθεί και στους διαδικτυακούς του φίλους για το νέο έτος. «Χρόνια πολλά σε όλους σας ευτυχισμένο το νέο έτος με υγεία ! Να χαίρεστε τους γύρω σας και να τους αγαπάτε ❤️!!», έγραψε.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!