![Άννα Αδριανού: «Έχω βιώσει τη μέθεξη, μοιάζει με εξωσωματική εμπειρία»](https://i1.prth.gr/images/360x203/files/2022-07-21/anna-andrianou.jpg)
![Το έξυπνο workout που ενδυναμώνει τους μύες και διώχνει το λίπος – Ιδανικό για το καλοκαίρι](https://i1.prth.gr/images/488x275/files/2024-07-19/workout_perdiki.jpg)
Όσον αφορά στον γάμο της με τον Γιάννη Βούρο η Άννα Αδριανού, έκανε λόγο για μία δυνατή φιλία: «Ο γάμος μου με τον Γιάννη Βούρο μού άφησε μια δυνατή φιλία και τον αγαπώ πολύ. Με τον σύζυγό μου Γιάννη Μπότση είμαστε 25 χρόνια μαζί και είναι το λιμάνι μου. Μετά από 25 χρόνια η σπίθα έχει γίνει πολύ μεγάλη φωτιά».
Κλείνοντας, η ηθοποιός μίλησε για τον πατέρα της και σημείωσε: «Συγκινούμαι όταν μιλάω για τον πατέρα μου, μου λείπει πολύ. Υπήρξε ο ήρωας της ζωής μου, ο άνθρωπος που με έμαθε να αγαπάω».
Φωτογραφία άρθρου: NDPPHOTO / ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΡΕΑΣ