Ο παρουσιαστής μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day» και αρχικά, δήλωσε: «Με το J2US και τον Νίκο Κοκλώνη υπάρχει ένα φλερτ από την πρώτη πρώτη χρονιά. Πήγα στο γραφείο του, ήταν το καλοκαίρι που πέρασε και του είπα "άκου να δεις Νίκο μου, εάν θες να έχεις τηλεθέαση, δεν θες να τραγουδήσω"».
Η απάντηση του Νίκου Κοκλώνη, όπως είπε, ήταν: «Μα γιατί; Εδώ τραγουδάω εγώ».
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cpq0qrx30q6h)
Κλείσιμο
«"Αν θες να έχεις έναν κριτή με ατάκα, χιούμορ, που ξέρει από μουσική...", του είπα και μου απάντησε "αυτό είναι το θέμα μου, ότι οι άλλοι ξέρουν από μουσική" και του είπα κι εγώ τότε "είμαι ραδιοφωνικός παραγωγός, διευθυντής ραδιοφώνων 15-18 χρόνια, έχω κάνει 5 χρόνια σε μεγάλη δισκογραφική, αν δεν ξέρω εγώ από μουσική, τότε τι να σου πω;"», περιγράφει ο Τάσος Τρύφωνος.
Κατέληξε λέγοντας: «Οπότε... για να τραγουδήσω στο J2US, όχι. Αν με θέλει ποτέ για κριτική επιτροπή, να το δούμε».
Μπορεί η Χανιώτισσα κολυμβήτρια να έχει το προνόμιο να καταρρίπτει τα ρεκόρ που η ίδια θέτει, όμως η αλήθεια είναι πως ποτέ δεν είχε φανταστεί τον εαυτό της να πρωταγωνιστεί στις μεγαλύτερες και τις πιο φωτογενείς αθλητικές διοργανώσεις.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.