Fishy: Ο Γιάννης Τσιμιτσέλης ταξιδεύει με την Παρθένα Χοροζίδου στο Ναύπλιο
Οι δυο τους μαθαίνουν τις τεχνικές ψαρέματος και ανεβαίνουν στο Παλαμήδι - Δείτε το τρέιλερ
Αυτή την Κυριακή, το «Fishy» ρίχνει άγκυρα στο Ναύπλιο! Το «Fishy» με τον Γιάννη Τσιμιτσέλη, η ταξιδιωτική εκπομπή του MEGA, σαλπάρει με το σκάφος «Εύα» για νέες περιπέτειες με καλεσμένη την ηθοποιό Παρθένα Χοροζίδου.
Την Κυριακή 15 Ιανουαρίου στις 15.40, το γραφικό Ναύπλιο αποκαλύπτει τις ομορφιές του. Ο Γιάννης Τσιμιτσέλης και ο σύμβουλος ψαρέματος Κώστας Αντωνιάδης συναντούν την Παρθένα Χοροζίδου και της μαθαίνουν τεχνικές ψαρέματος, ελπίζοντας στο καλύτερο αποτέλεσμα.
Δείτε το τρέιλερ
Δεν λείπει και η ανάβαση του Γιάννη Τσιμιτσέλη και της Παρθένας Χοροζίδου στο Παλαμήδι με τους δυο τους να ανεβαίνουν 913 σκαλιά, μετρώντας τα ένα - ένα.
Ακολουθεί μία όμορφη βόλτα στην πλακόστρωτη πόλη και φυσικά, κάνουν και στάση για παγωτό, καθώς το Ναύπλιο φημίζεται μεταξύ πολλών άλλων και για τις μοναδικές γεύσεις παγωτού. Στη συνέχεια επισκέπτονται ένα εργαστήριο υφαντικής και μαθαίνουν πολλά μυστικά για την τέχνη του αργαλειού.
Τη σκυτάλη παίρνει ο σεφ Γιώργος Τσαπάρας ετοιμάζοντας λαχταριστό φαγητό για την εκλεκτή καλεσμένη. Το γεύμα σερβίρεται και η κουβέντα συνεχίζεται με φόντο ένα ειδυλλιακό τοπίο.
Την Κυριακή 15 Ιανουαρίου στις 15.40, το «Fishy» μάς ξεναγεί σε μία από τις ωραιότερες πόλεις της Ελλάδας!
Μπορεί η Χανιώτισσα κολυμβήτρια να έχει το προνόμιο να καταρρίπτει τα ρεκόρ που η ίδια θέτει, όμως η αλήθεια είναι πως ποτέ δεν είχε φανταστεί τον εαυτό της να πρωταγωνιστεί στις μεγαλύτερες και τις πιο φωτογενείς αθλητικές διοργανώσεις.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.