Η Βίκυ Σταυροπούλου με μία ανάρτησή της στο Instagram και με αφορμή την αυλαία που έριξε η σειρά «Είσαι το ταίρι μου» στο MEGA που προβάλλονταν σε επανάληψη, θέλησε να μοιραστεί μία εικόνα με το αλλοτινό της τηλεοπτικό ταίρι, τον Αλέξη Γεωργούλη.
Τη νύχτα του Σαββάτου, η ηθοποιός κοινοποίησε μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό μια φωτογραφία, την οποία συνόδευσε με ένα μήνυμα στους διαδικτυακούς της φίλους. Η Βίκυ Σταυροπούλου πόζαρε με ένα μεγάλο χαμόγελο στην αγκαλιά του ηθοποιού και ευρωβουλευτή του ΣΥΡΙΖΑ.
«Χθες τελείωσε το"είσαι το ταίρι μου" αλλά από τότε άρχισε μια ατελείωτη αγάπη! Αλεξάκη μου, σ’ αγαπούσα σ’ αγαπώ θα σ’ αγαπώ» έγραψε χαρακτηριστικά η ηθοποιός στη λεζάντα της ανάρτησης στο Instagram.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.