Στο χθεσινό MasterChef διαγωνίστηκε ο 28χρονος Θανάσης από τη Λάρισα, όπου παράλληλα με τις μαγειρικές του ικανότητες, αποκάλυψε και περισσότερα πράγματα στους κριτές.
Ο παίκτης δήλωσε ότι είναι φαν όχι μόνο του MasterChef, αλλά και μιας παίκτριας που πέρασε από τον διαγωνισμό. Ο Λεωνίδας Κουτσόπουλος θέλησε να μάθει περισσότερες λεπτομέρειες κι έτσι, έγινε γνωστό πως πρόκειται για την Κατερίνα Λένη.
Ωστόσο ο Θανάσης δεν θέλησε να πει περισσότερα.
Δείτε το βίντεο
Κλείσιμο
Ακολουθεί η στιχομυθία:
Λ.Κ.: Θανάση μου έβλεπες MasterChef;
Θ.: Όλες τις σεζόν. Είμαι φανατικός θαυμαστής.
Λ.Κ.: Ευχαριστούμε πολύ. Αγαπημένο παίκτη έχουμε;
Θ.: Είχα την Λένη, την κομμώτρια από την Γερμανία. Είναι και κρυφός μου έρωτας. Είχα τρελό έρωτα με την συγκεκριμένη.
Λ.Κ.: Είχες υπάρξει ερωτευμένος ή είσαι ακόμη;
Θ.: Ε τώρα αυτά δεν λέγονται γιατί βλέπει η κοπέλα.
Λ.Κ.: Α έχεις κοπέλα; Ήσουν στο παρελθόν δηλαδή.
Παρά την αυστηρή κριτική του Πάνου Ιωαννίδη, ο Θανάσης πήρε μία μαύρη ποδιά για να διεκδικήσει την παραμονή του στον διαγωνισμό μαγειρικής.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.