Η Μίρκα Παπακωνσταντίνου μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day» και αναφέρθηκε στο πώς περιποιείται την εμφάνισή της, ενώ σχολίασε και όσα συμβαίνουν με τους κατηγορούμενους συναδέλφους της.
Όσον αφορά στην εξωτερική της εμφάνιση η ηθοποιός σημείωσε: «Δεν ασχολούμαι πλέον πολύ με την εξωτερική μου εμφάνιση, απλώς είναι ένα βασικό που η Ρένια Λουιζίδου γελάει, πριν από χρόνια ήμουν σπίτι της στη Θεσσαλονίκη, γιατί κάναμε χρόνια παρέα, και πηγαίναμε σούπερ μάρκετ κι εγώ φορούσα σκουλαρίκια και γούνες. Δεν έχω ημερήσια ρουτίνα περιποίησης. Όσο κι αν δεν το πιστεύετε μου αρέσουν πολύ οι σαλάτες, αλλά δυστυχώς και τα τυριά, θα μπορούσα να ζήσω με αυτά».
Δείτε το βίντεο
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cpv3meiu9i09)
Κλείσιμο
Στη συνέχεια και ερωτώμενη για τους ηθοποιούς που κατηγορούνται με αφορμή το κίνημα του MeToo η Μίρκα Παπακωνσταντίνου, απάντησε: «Δεν θέλω να κάνω κανένα σχόλιο, είναι έτσι κι αλλιώς γκρίζα πράγματα, μας θλίβουν και για τα θύματα και για τους θύτες και νομίζω ότι από εκεί και πέρα είναι περιττά τα σχόλια από εμάς τους συναδέλφους. Ας ασχοληθεί ο ηθικός νόμος που είναι ο κόσμος και η δικαιοσύνη».
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!