ΗΕυρυδίκη Βαλαβάνη ήταν η παίκτρια του «Survivor All Star» που αποφάσισε το τηλεοπτικό κοινό να στείλει σπίτι της το βράδυ της Τετάρτης 18 Ιανουαρίου, δίνοντας παράλληλα την ευκαιρία στους άλλους τρεις υποψήφιους προς αποχώρηση Κώστα Παπαδόπουλο και Σπύρο Μαρτίκα της Κόκκινης ομάδας και Καρολίνα Ζακλίν Καλύβα της Μπλε, να συνεχίσουν να αγωνίζονται στους στίβους μάχης του Άγιου Δομίνικου.
Στην εκπομπή «Πρωινό Μας» συζητήθηκε ο σύντομος διάλογος που είχε το ζευγάρι κατά τον αποχωρισμό και όσα ψιθύρισαν ο ένας στο αυτί του άλλου: «Πάω στην οικογένειά μου, πάω στα γατιά μου» είπε η Ευρυδίκη Βαλαβάνη στους συμπαίκτες της και στη συνέχεια αγκάλιασε τον Κωνσταντίνο Βασάλο, λέγοντάς του: «Σε πιστεύω. Αγάπη μου, κράτα γερά». Από την πλευρά του ο Κωνσταντίνος Βασάλος της έδινε δύναμη και την παρότρυνε να μην κλαίει.
Δείτε το βίντεο
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cpw04jjgk85l)
Κλείσιμο
Ύστερα η πρώην παίκτρια του Survivor All Star ανέφερε: «Δεν το ένιωθα σήμερα ότι θα φύγω. Ωστόσο, είναι η γνώμη του κοινού. Δεν μπορώ να κάνω διαφορετικά. Βρίσκομαι με το ένα πόδι πιο κοντά στο σπίτι μου, οπότε είμαι χαρούμενη που επιστρέφω σε εκείνους. Θα ήθελα να είναι νικητής ο Κωνσταντίνος και πιστεύω ότι θα φτάσει πολύ ψηλά και θα φέρει άλλη μια κούπα στο σπίτι».
Με τη σειρά του ο Κωνσταντίνος Βασάλος σημείωσε: «Δεν έχω λόγια. Δεν το περίμενα να σου είμαι ειλικρινής. Πέφτω από τα σύννεφα και δεν ξέρω τι έχει συμβεί. Καθετί που έρχεται στη ζωή, χρειάζεται ψυχραιμία, ό,τι κι αν γίνει. Προχωράμε παρακάτω, δεν χάθηκε ο κόσμος, σε ένα παιχνίδι είμαστε».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.