Ο σεφ που έγινε γνωστός και ως «Μπόμπενας» μίλησε στο «MEGA Καλημέρα» για τον μαγειρικό διαγωνισμό.
«Είναι ριάλιτι που έχει μέσα και μαγειρική. Ο Πάνος Ιωαννίδης δεν έχει μαγειρέψει ποτέ για τα σκουπίδια; Δεν έχει κάψει φαγητό; Δεν έχει κάνει λάθος; Δεν έχει ξεχαστεί;», είπε χαρακτηριστικά.
Όπως εξήγησε στη συνέχεια, οι κριτές του διαγωνισμού δεν διατηρούν επαφές με τους παίκτες μετά τον τελικό.
«Άνθρωποι είμαστε και θέλει και λίγο τακτ. Μετά το παιχνίδι, είναι κομμένες οι γέφυρες με τους κριτές. Δεν το επιθυμώ κιόλας», εξήγησε.
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cpw0omnyq1h5)
Κλείσιμο
Τέλος, αποκάλυψε ένα συμβάν που έτυχε στον ίδιο και τον πρώην συμπαίκτη του, Μπόλλο, όταν θέλησαν να επισκεφθούν το εστιατόριο του Σωτήρη Κοντιζά.
«Προσπάθησα προ μηνός να πάω στο εστιατόριο του κυρίου Κοντιζά με τον Μπόλλο και μας έριξαν απαγορευτικό. Πήρα τηλέφωνο να κλείσω για να φάμε και μου είπαν ότι δεν έχει τραπέζι. Όταν πήρε η κόρη μου, έκλεισε. Με πήρε μετά και ο μάνατζερ του εστιατορίου, λέω "εμμέσως πλην σαφώς, νομίζω ότι είμαι persona non grata"», καταλήγει.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town