Ο ηθοποιός βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Στούντιο 4» όπου και παραχώρησε μία εφ' όλης της ύλης συνέντευξη.
Ανάμεσα σε όσα είπε, θυμήθηκε στιγμές της καριέρας του, η οποία ξεκίνησε από την ηλικία των 17 ετών, ενώ αναφέρθηκε και στη σχέση με την Ειρήνη Παπά, εξηγώντας τους λόγους που δεν θέλει να αναφέρεται σε εκείνη.
Αρχικά είπε: «Δεν θέλω να μιλάω για την Ειρήνη Παπά γιατί σέβομαι το όνομα της. Ήταν μια σχέση η οποία έχει περάσει και έχει τελειώσει και δεν υπάρχει λόγος να λέει κανείς τι έχει κάνει, με ποιον έχει κοιμηθεί, με ποιον έχει κάνει σχέση και με ποιον δεν έχει κάνει. Δεν έχουν νόημα όλα αυτά. Ήταν μια σπουδαία γυναίκα όντως και πολύ σπουδαία προσωπικότητα».
Δείτε βίντεο
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-cpx4kxa7wlvd)
Στη συνέχεια, συμπλήρωσε: «Από εκείνη θυμάμαι καλά και κακά πράγματα. Θυμάμαι και καλές στιγμές, θυμάμαι και κακές στιγμές. Οι καλές στιγμές όμως ήταν πολύ περισσότερες από ότι ήταν οι κακές στιγμές. Δεν μπορείς να τα εξωραΐζεις όλα. Όταν ζεις με έναν άνθρωπο αρκετά χρόνια, θα έχεις τις καλές σου στιγμές, θα έχεις όμως και τις κακές σου στιγμές, οι οποίες περνάνε βαθιά στη μνήμη, γράφονται στον σκληρό και παραμένουν».
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-cpx4vzcf99l5)
Κλείσιμο
Σε ερώτηση για το τι του πήρε και τι του έδωσε εκείνη η περίοδος, απάντησε: «Νομίζω ότι μου έδωσε πολλά πράγματα, νομίζω δεν μου πήρε τίποτα, πέρα από το ότι απομακρύνθηκα λίγο από τη δουλειά για κάποια χρόνια. Κατά τα άλλα θετικά μπορώ να μετρήσω αυτή τη σχέση. Σαν χαρακτήρα μού έδωσε πάρα πολλά πράγματα γιατί όταν είσαι με έναν άνθρωπο ο οποίος είναι ευφυής, παίρνεις και εσύ πράγματα και μαθαίνεις πράγματα».
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!