Chart Show: Επιστρέφει με άρωμα ελληνικού κινηματογράφου
Το Σάββατο 28 Ιανουαρίου στις 21:00, στον Alpha - Δείτε το τρέιλερ
Το Σάββατο 28 Ιανουαρίου στις 21:00 το Chart Show, το απόλυτο μουσικό show, επιστρέφει κινηματογραφικά! Η Δέσποινα Βανδήπαρουσιάζει τα 30 πιο επιτυχημένα τραγούδια από τον Ελληνικό κινηματογράφο από το 1950 έως το 1980.
Μαζί της, όπως κάθε φορά, ο Music Expert Γιώργος Αρσενάκος και ο Chart Expert Πέτρος Δραγουμάνος αποκαλύπτουν τις άγνωστες ιστορίες πίσω από τους στίχους, και μοιράζονται παρασκήνιο για τα τραγούδια που έχουν την αύρα της μεγάλης οθόνης!
Η βραδιά θα είναι γεμάτη νοσταλγία και το πλατό θα «φωτιστεί» από τη λάμψη της εποχής.
Κλείσιμο
Σε αυτό το πάρτι, στη μουσική σκηνή του Chart Show θα ανεβαίνουν για ν’ αγγίξουν τις καρδιές μας με την ερμηνεία τους, οι (με αλφαβητική σειρά):
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.