Η Δέσποινα Καμπούρη αποχαιρέτησε on air τον σκηννοθέτη, μέσα από την εκπομπή «Πάμε Δανάη».
Όπως ανέφερε, στο παρελθόν είχε βρεθεί στο πλευρό του, όταν συνεργάστηκαν για τις ανάγκες της εκπομπής «Όλα».
Ξεσπώντας σε δάκρυα η Δέσποινα Καμπούρη είπε: «Στο “Όλα” ήμασταν στο κοντρόλ, καθόμασταν δίπλα δίπλα, κάθε εβδομάδα, μοντάραμε μαζί. Κάναμε παρέα, αγαπιόμασταν πολύ, ήταν πάρα πολύ αγαπητός και υπέροχος συνεργάτης και μπορούν να το επιβεβαιώσουν, όλοι οι άνθρωποι που κρύβονται πίσω από τις κάμερες και βλέπετε την κατάσταση όλων. Τον αγαπούσαμε πολύ».
Δείτε βίντεο
Κλείσιμο
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-cqep6nroidzd)
O Γιάννης Γαλανούλης είχε σκηνοθετήσει πολλές επιτυχημένες εκπομπές της ελληνικής τηλεόρασης, μεταξύ των οποίων και το «ΟΛΑ» με το Θέμο Αναστασιάδη.
Ο παραγωγός του Αnt1, Δημήτρης Κοτσίκος, δεν μπορεί να πιστέψει τη δυσάρεστη είδηση. «ΣΟΚ !!! Καλό ταξίδι Γιάννη, πες ότι μας κάνεις ακόμα μια πλάκα» έγραψε στη δική του ανάρτηση και μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς του φίλους ορισμένες φωτογραφίες από την πορεία του σκηνοθέτη.
Κατά τη διάρκεια της επαγγελματικής του πορείας, ο Γιάννης Γαλανούλης είχε σκηνοθετήσει πολλές επιτυχημένες εκπομπές της ελληνικής τηλεόρασης, μεταξύ των οποίων και το «ΟΛΑ» με το Θέμο Αναστασιάδη.
Ο Γιάννης Γαλανούλης είχε αναλάβει μεταξύ άλλων τη σκηνοθεσία των εξής εκπομπών:
Λάβα (2022) Open OLA 12 (2011) Ant1 OLA 12 Best of OLA 10 OLA 11 Αυτός και ο άλλος Βρες τη λέξη ΠΟΠ μαγειρική Chef στον αέρα Joker Mega Star Money Drop Globetrotters
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.