Η Ελευθερία Ελευθερίουετοιμάζεται να βρεθεί στον Άγιο Δομίνικο και λίγο πριν την αναχώρησή της, έκανε δηλώσεις στις τηλεοπτικές κάμερες που τη συνάντησαν με την Ευρυδίκη Παπαδοπούλουστο αεροδρόμιο.
Μιλώντας στην εκπομπή «Super Κατερίνα», η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου μίλησε πρώτη για τη συμμετοχή της στο Survivor All Star: «Είμαι έτοιμη κι ανυπομονώ να φτάσουμε. Θα είμαι η νικήτρια φέτος. Θέλω να πάω στην ομάδα που θα τρώω. Δεν πιστεύω ότι έχουν κινητά μέσα στο παιχνίδι, αυτά είναι θεωρίες συνωμοσίας».
«Αφού επβίωσα πέρσι, θα επιβιώσω και φέτος. Ένα ριάλιτι είναι», συμπλήρωσε στη συνέχεια.
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cqi6cympfn7l)
Κλείσιμο
Από την πλευρά της, η Ελευθερία Ελευθερίου μίλησε κι εκείνη στην κάμερα της εκπομπής και ρωτήθηκε για τον Μάριο Πρίαμο, αλλά και την Καρολίνα Καλύβα.
«Είμαι πολύ καλά, ευχαριστώ. Πάμε να το ζήσουμε και να περάσουμε καλά. Δεν ξέρω τι θα κάνω με τον Μάριο. Υπάρχουν πιο σημαντικά πράγματα στη ζωή μου να ασχολήθω από τον Μάριο και την Καρολίνα, οπότε όλα καλά», δήλωσε.
Τέλος, έκλεισε λέγοντας: «Σκοπεύω να απολαύσω τις στιγμές μου στον Άγιο Δομίνικο, όσες μέρες κι αν είναι αυτές που θα είμαι εκεί».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town