ΗΔανάη Μπάρκαέχει μία καλή σχέση με τους συνεργάτες εντός, αλλά και εκτός πλατό.
Αυτό αφήνει να εννοηθεί από τις αναρτήσεις που κάνει καθημερινά στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης με μερικούς από αυτούς.
Λίγο πριν την έναρξη της σημερινής εκπομπής «Πάμε Δανάη», η παρουσιάστρια διασκέδασε στο καμαρίνι της, κατά τη διάρκεια της προετοιμασίας των μαλλιών και του μακιγιάζ της.
Μία από τις συνεργάτιδές της, την απαθανάτισε να τραγουδά ένα τραγούδι της Μαρίζας Ρίζου, που ακούγεται από το κινητό της.
Έχοντας ρόλεϊ στα μαλλιά της, η Δανάη Μπάρκα ακούγεται να τραγουδά το «Πάμε μια βόλτα» και να χορεύει στους ρυθμούς του κομματιού. Στη συνέχεια, αναδημοσίευσε το βίντεο που είχε ήδη αναρτηθεί, μέσα από το δικό της προφίλ σε Instagram story.
Δείτε το βίντεο
Δείτε βίντεο: Δανάη Μπάρκα: Τραγούδησε και χόρεψε με τον Κωνσταντίνο Χριστοφόρου στην Κύπρο
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.