Καλεσμένη στην εκπομπή «Γεια σου», δήλωσε αρχικά, για τον αγαπημένο της: «Ασχολείται περισσότερο με το να προσφέρει στην ομάδα και να είναι καλός στα αγωνίσματα. Κάνει υπερπροσπάθεια, γιατί μπήκε και με περισσότερα κιλά φέτος».
«Βλέπω ότι υπάρχει καλή σχέση με όλα τα παιδιά και θεωρώ ότι όλοι τον συμπαθούν πάρα πολύ», συμπλήρωσε.
Στη συνέχεια, η ερώτηση που δέχτηκε, την έφερε σε δύσκολη θέση, με την ίδια να την αποφεύγει. «Υπήρξε κάποιος φόβος, επειδή στο πρώτο Survivor ο Στέλιος είχε βγάλει μια άλλη εικόνα και είχε συζητηθεί κάπως αρνητικά;», τη ρώτησε ο δημοσιογράφος, με εκείνη να απαντά: «Σε ποια άλλη εικόνα αναφέρεσαι;».
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-cqsex1xat4zl)
Κλείσιμο
Τέλος, δήλωσε πως θεωρεί ότι ο Στέλιος Χανταμπάκης ήταν εξαρετικός τόσο σε αυτό, όσο και στο προηγούμενο Survivor, όπου είχε συμμετάσχει, παρά τα αρνητικά σχόλια που είχε δεχτεί.
«Θεωρώ ότι και τότε και τώρα ήταν και είναι εξαιρετικός. Είναι ένα πολύ καλό παιδί που προσπαθεί και κάνει τους πάντες να περνούν καλά και να γελάνε. Είναι πολύ δοτικός. Τώρα, από εδώ και πέρα, δεν μπορούμε να αρέσουμε σε όλους», είπε κλείνοντας.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town