Ο παίκτης του ριάλιτι επιβίωσης ήταν ζευγάρι με την Ελευθερία Ελευθερίου, όταν ταξίδεψε στον Άγιο Δομίνικο, όμως όταν έφτασε εκεί, την προσοχή του τράβηξε η Καρολίνα Καλύβα. Ωστόσο, στο χθεσινό επεισόδιο αποκαλύφθηκε πως υπάρχει και τρίτη παίκτρια, η οποία ενδιαφέρει τον Πρίαμο.
Μιλώντας στην κάμερα του Survivor All Star, ηΕυρυδίκη Παπαδοπούλου αναφέρθηκε στα «προσωπικά» του, με χιουμοριστικό τρόπο, μη μπορώντας να πιστέψει πως ο παίκτης έχει περιπλέξει τόσο τα πράγματα με τη φίλη της και τραγουδίστρια, Ελευθερία Ελευθερίου.
«Έλα Χριστέ και Παναγία μου, μας βγήκε ο Μάριος Πρίαμος… Μάνθος Φουστάνος! Πιατάκι, πιατάκι θα πηγαίνω από αύριο στη ζούγκλα να μη μου έρθει από πουθενά! Και με την Καρολίνα και με την (μπιπ) και με την Ελευθερία! Μπράβο ταπεραμέντο, μπράβο σεξουαλικότητα! Τι να πω, Παναγία μου; Παίρνω το πιατάκι μου και φεύγω», είπε χαρακτηριστικά.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town