Η Ελευθερία Αρβανιτάκη είναι μία από τους δεκάδες καλλιτέχνες που από το πρωί, δημοσιεύουν μηνύματα θλίψης και συμπαράστασης, για την τραγωδία στα Τέμπη.
Η γνωστή ερμηνεύτρια, ανάρτησε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, ένα story σε μαύρο φόντο, στο οποίο έγραψε:
«Η σκέψη μας στα Τέμπη, στις ψυχές που χάθηκαν, στις οικογένειές τους, στους τραυματίες. Να πούμε καλή δύναμη και κουράγιο είναι λίγο. Ας ευχηθούμε να μην ξαναζήσουμε τέτοιες τραγωδίες».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town