Οι Μπλε κατάφεραν να κερδίσουν το αποψινό αγώνισμα ασυλίας στοSurvivor All Star, οπότε οι Κόκκινοι καλούνται να υποδείξουν έναν παίκτη ως υποψήφιο προς αποχώρηση.
Η ομάδα των Μαχητών κατάφερε να επικρατήσει στον στίβο μάχης, σημειώνοντας σκορ 10-4, με τη Μαριαλένα Ρουμελιώτη να φέρνει τον τελευταίο πόντο και τη νίκη στην ομάδα της.
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-cqzk6dmkfxft)
Κλείσιμο
Ωστόσο, λίγο πριν το τελικό αποτέλεσμα, ο Νίκος Μπάρτζης αναμετρήθηκε με τον Ηλία Μπόγδανο. Ο παίκτης της κόκκινης ομάδας κατάφερε να κερδίσει τον γύρο και φρόντισε να κάνει μία αφιέρωση στον Στάθη Σχίζα, ο οποίος αποχώρησε χθες από το ριάλιτι επιβίωσης.
«Για πάρτη σου», είπε πανηγυρίζοντας στην κάμερα του Survivor All Star ο Νίκος Μπαρτζης.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.