H Eλευθερία Ελευθερίου νιώθει πως έχει αδικηθεί πολύ στις ψηφοφορίες του Survivor All Star, με τους συμπαίκτες της και στις δύο ομάδες, να την έχουν πάντα ως πρώτη επιλογή, όταν καλούνται να θέσουν έναν παίκτη ως υποψήφιο προς αποχώρηση.
Στην προηγούμενη ψηφοφορία, η παίκτρια έλαβε αρκετές ψήφους και βγήκε υποψήφια σε αντίθεση με τον Σπύρο Μαρτίκα. Μιλώντας στην καλύβα με τους συμπαίκτες της, αλλά και στην κάμερα του ριάλιτι επιβίωσης εξέφρασε το παράπονό της, υποστηρίζοντας πως είναι από τις καλές παίκτριες της ομάδας.
Ο Σπύρος Μαρτίκας ήταν εκείνος που της έδωσε τις απαντήσεις, πίσω από τις ψήφους και μάλιστα, δεν δίστασε να εξαπολύσει επίθεση εναντίον της.
«Πιστεύεις ότι είσαι καλή αγωνιστικά, γιατί κρατιέσαι από ένα εβδομαδιαίο πυροτέχνημα τύχης αγωνιστικής που είχες. Ήρθες, σε αγκαλιάσαμε και σε στηρίξαμε, αλλά μετά σε καταλάβαμε γρήγορα. Μας ξεγέλασες, αλλά συνήθως αυτός που έχει την πρόθεση να ξεγελάσει, δεν έχει τον απαιτούμενο χρόνο να το κάνει συνέχεια και τον καταλαβαίνουν οι υπόλοιποι», είπε χαρακτηριστικά ο παίκτης μιλώντας στην κάμερα του Survivor All Star.
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-crhcpp0rf9ex)
Κλείσιμο
«Ελευθερία μου, δικαίως, είσαι υποψήφια αγωνιστικά από την ομάδα μας. Όχι ότι θα είχε την αυτογνωσία να το πει. Δηλαδή, Ελευθερία μου, εσύ είσαι του επιπέδου της Στέλλας και χθες έφερες απλά δύο ήττες και δυσανασχετείς, αν ψηφίστηκες;», συμπλήρωσε στη συνέχεια.
Μπορεί η Χανιώτισσα κολυμβήτρια να έχει το προνόμιο να καταρρίπτει τα ρεκόρ που η ίδια θέτει, όμως η αλήθεια είναι πως ποτέ δεν είχε φανταστεί τον εαυτό της να πρωταγωνιστεί στις μεγαλύτερες και τις πιο φωτογενείς αθλητικές διοργανώσεις.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.