Να το ρίξει έξω από το βαρύ πρόγραμμά του θέλησε ο Αλέξης Κούγιας. Ο γνωστός ποινικολόγος πήγε στο κέντρο που εμφανίζεται οΝίκος Μακρόπουλος και πάνω στο κέφι σηκώθηκε και χόρεψε ζεϊμπέκικο.
Το βίντεο που ανέβηκε στο TikTok κάνει ήδη το γύρο του διαδικτύου.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.