«Το τραγούδι ήταν το χόμπι μου, δεν είμαι άνθρωπος της νύχτας, δεν μου αρέσει, δεν μου ταιριάζει. Όταν μου τα έφερε η ζωή έτσι, έτσι συνέχισα. Το όνειρο μου ήταν να ασχοληθώ με το θέατρο. Έχουμε συνηθίσει στην Ελλάδα να συνδέουμε την καλή φωνή με μια γυναίκα αδιάφορη εμφανισιακά και αυτό είναι ρατσισμός. Εγώ, για να αποδείξω πως έχω φωνή, έφαγα πολλά χρόνια στη δουλειά, πάλεψα, γιατί ήμουν εντυπωσιακή και όλοι εστίαζαν στην εικόνα μου και στο πως θα συνάψουν κάτι ερωτικό μαζί μου. Δεν κοιτούσαν τη φωνή μου και αυτό με πλήγωνε! Έχω κάνει σπουδές στο κλασικό τραγούδι, πήγα από μικρή στο ωδείο, κάνω αργεντίνικο τάνγκο, ασχολούμαι με ότι έχει σχέση με τη μουσική και με πονάει που ήταν δύσκολο να αποδεχθούν πως μια καλή εμφάνιση ταιριάζει και με καλή φωνή. Έλεγα…. εντάξει, αν είναι ωραία, δεν τραγουδάει».
«Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου ήρθε στο μαγαζί να με δει και μου είπε, «κορίτσι μου, εσύ πρέπει να τραγουδήσεις άλλα τραγούδια, έχεις φωνή». Και με κάλεσε στην εκπομπή του και είπα τραγούδια που τα υποστήριξα άψογα και πήρα πολύ καλά σχόλια και αυτό θέλω να βγάλω προς τα έξω. Πως δεν πρέπει να χαρακτηρίζουμε έναν άνθρωπο κρίνοντας τον από την εμφάνιση του».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.