Βασίλης Ευταξόπουλος: «Έχω μπει στο παρεάκι της Κανάστας με τη Μαρία Καβογιάννη και τη Δέσποινα Βανδή»
«Αγαπημένος μου προορισμός είναι το Πήλιο» είπε ο ηθοποιός
Ο Βασίλης Ευταξόπουλος έδωσε συνέντευξη και αναφέρθηκε στο... «παρεάκι της Κανάστας», από όπου πέρασε και ο ίδιος, όπως είπε.
Ο ηθοποιός που έγινε γνωστός από τον ρόλο του «Παύλου» στα «Εγκλήματα» βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» και ανέφερε αρχικά, πως ο αγαπημένος του προορισμός για μια σύντομη απόδραση είναι το Πήλιο.
«Δεν έχω φύγει ακόμα για διακοπές, γιατί κάνουμε γυρίσματα. Πάω διακοπές, μου αρέσουν πάρα πολύ τα ταξίδια. Αγαπημένος μου προορισμός βέβαια, είναι το Πήλιο. Μου αρέσουν πολύ τα ταξίδια», είπε χαρακτηριστικά.
«Έχω μπει στο παρεάκι της Κανάστας με τη Μαρία Καβογιάννη, τη Δέσποινα Βανδή... Είναι και ο Βασίλης Χαραλαμπόπουλος, η Υρώ Μανέ, η Μαρία Μπακοδήμου... Υπάρχει κόσμος!», δήλωσε.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.