Εκτός MasterChef βρίσκεται εδώ και μερικές μέρες η Στέλλα Κατσέ, και ο Αλέξανδρος Αντωνελάκης μίλησε στο επεισόδιο της Πέμπτης 20 Απριλίου για την πρώην παίκτρια του διαγωνισμού.
Σε δηλώσεις του στην κάμερα του ριάλιτι μαγειρικής, ο παίκτης εξέφρασε τα συναισθήματά του για την διαγωνιζόμενη, με την οποία είχε έρθει πολύ κοντά.
Όπως είπε, του είναι δύσκολο να αντέξει την απουσία της.
«Με παρασέρνει το συναίσθημα. Ξέρω ότι δένομαι πολύ εύκολα όταν βρω έναν άνθρωπο και ταιριάξω. Σήμερα δεν είμαι στα καλύτερά μου και έτσι θα πάει από εδώ και πέρα» είπε ο Αλέξανδρος για την Στέλλα στο MasterChef και τόνισε ότι πλέον ενθουσιάζεται όταν νιώθει τόσα πολλά συναισθήματα για κάποιον, γιατί παλαιότερα δεν μπορούσε.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.