Ο Νίνο δέχτηκε ερωτήσεις από τους δημοσιογράφους, που τον συνάντησαν στην πρεμιέρα του Romeo μαζί με τον Νικηφόρο, τη Χριστίνα Μήλιου και τη Ματίνα Ζάρα.
Όπως ήταν αναμενόμενο, ρωτήθηκε και για τη σχέση του με τη Ζόζεφιν. Μπορεί το ζευγάρι να μην έχει επιβεβαιώσει επίσημα τη σχέση του, όμως είναι γνωστό πως είναι μαζί, ενώ έχουν κάνει και κοινές δημόσιες εμφανίσεις.
Σε απόσπασμα που προβλήθηκε στην εκπομπή «Happy Day», ο τραγουδιστής δέχεται μια ερώτηση για την αγαπημένη του. Μάλιστα, φαίνεται να... κοκκινίζει από αμηχανία.
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-cs263ylhqva1)
Κλείσιμο
«Δεν ξέρω αν θα έρθει να με δει στην πρεμιέρα η Ζόζεφιν. Σταμάτα... », είπε χαρακτηριστικά, ενώ σε νέα ερώτηση για τη σχέση του, δήλωσε: «Δεν έχω μιλήσει ποτέ για αυτά, αυτά είναι πίσω, δεν είναι μπροστά».
Τέλος, αναφορικά με το αν τον έχει ακολουθήσει ποτέ παπαράτσι σε κάποιο περίεργο μέρος, είπε: «Δεν έχω δει ποτέ. Αν τους δω, τους έχω καλέσει. Κάνω χιούμορ, δεν έχω δει ποτέ».
Σε μια ιδιαίτερη εκδήλωση που διοργάνωσε η Κωτσόβολος οι αθλητές από τις δύο αποστολές μίλησαν για τους αγώνες της ζωής τους, δίνοντας έμπνευση, ελπίδα και αισιοδοξία.
Στα 23 της χρόνια η σκοπεύτρια από τα Χανιά αγωνίζεται στους πρώτους Ολυμπιακούς Αγώνες της καριέρας της. Και μπορεί, όπως παραδέχεται να έχει άγχος, αλλά στο τέλος κερδίζει η ακόμα μεγαλύτερη προσμονή της για τη μεγαλύτερη έως σήμερα αθλητική πρόκληση της ζωής της.