Η αθλήτρια της ενόργανης γυμναστικής ανέβασε μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, ένα βίντεο, όπου τόσο η ίδια όσο και ο χρυσός oλυμπιονίκης των κρίκων, κάνουν τις ασκήσεις τους, κρατώντας στην αγκαλιά τους τις μικρές Σοφία και Ελένη.
Ο αθλητής απαθανατίζεται με τους κρίκους, που κρατά το ένα από τα δύο παιδιά του. Από την άλλη η σύζυγός του, κάνει καθίσματα έχοντας στους ώμους τη, την άλλη κόρη τους.
«Όταν η προπόνηση είναι οικογενειακή υπόθεση είναι τόσο διασκεδαστική» έγραψε στη λεζάντα του βίντεο η Βασιλική Μιλλούση. Από τα πρώτα κιόλας λεπτά της δημοσίευσής του, το οικογενειακό κλιπ απέσπασε χιλιάδες likes και επίσης πολλά σχόλια.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.