Παρόλα αυτά, έχουν ακόμη πολλά που τους ενώνουν, με πιο σημαντικό από όλα, το παιδί που απέκτησαν κατά τη διάρκεια της σχέσης τους.
Εκτός από αυτό, οι δύο ηθοποιοί συνδέονται και επαγγελματικά και συμπρωταγωνιστούν ακόμη σε θεατρική παράσταση.
Το έργο «Photograph 51» παίζεται αυτό το διάστημα στη Θεσσαλονίκη και οι δύο πρωταγωνιστές βγήκαν για φαγητό σε κοινή παρέα στη συμπρωτεύουσα. Το βράδυ της Κυριακής 23 Απριλίου και μετά το τέλος της παράστασης, γευμάτισαν μαζί σε γνωστό εστιατόριο της περιοχής.
Στη συνέχεια, σύμφωνα με το «Super Κατερίνα» βρέθηκαν στο νυχτερινό κέντρο που εμφανίζεται η Νατάσσα Θεοδωρίδου με τον Λούκα Γιώρκα, όπου και διασκέδασαν όλοι μαζί με τις επιτυχίες των καλλιτεχνών.
Δείτε το βίντεο
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cs4uyvgjmmfd)
Αυτή δεν είναι η πρώτη κοινή εμφάνισή τους, μετά τον χωρισμό. Το βράδυ της Δευτέρας 10 Απριλίου, ο Αλέξανδρος Μπουρδούμης και η Λένα Δροσάκη έφυγαν μαζί από το θέατρο και η κάμερα του «Happy Day» τους «εντόπισαν» και προσπάθησαν να αποσπάσουν δηλώσεις τους.
Κλείσιμο
Απομακρύνθηκαν χωρίς να θέλουν να κάνουν καμία δήλωση. «Έχουν επιβεβαιώσει την είδηση και με μια δήλωση λιτή που έκανε η Λένα Δροσάκη. Μπορεί εκείνη να έχει σβήσει όλες τις κοινές τους φωτογραφίες στο instagram ωστόσο πηγαινοέρχονται μαζί στο θέατρο και αυτό κάτι λέει για τη σχέση που έχουν» σχολίασε η Σταματίνα Τσιμτσιλή, βλέποντας το απόσπασμα.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.