Στο αποψινό επεισόδιο του ριάλιτι επιβίωσης, ο παίκτης της μπλε ομάδας μίλησε στην κάμερα του Survivor και περιέγραψε τα συναισθήματά του. Όπως είπε, αν το έπαθλο στον διαγωνισμό τραγουδιού πέρσι είχε δοθεί στη σύντροφό του, όπως κι έπρεπε, φέτος θα ήταν μαζί της στον Άγιο Δομίνικο, καθώς ο νικητής/η νικήτρια δίνει το παρών την επόμενη χρονιά στο πάρτι της ένωσης.
Μιλώντας στην κάμερα του All Star, ο Σπύρος Μαρτίκας δήλωσε αρχικά: «Βρισηίδα μου, πέρυσι δεν νίκησες εσύ στον διαγωνισμό, εγώ νίκησα. Εγώ νίκησα άδικα. Δεν ήθελαν να το δώσουν σε εσένα και κρίμα, γιατί φέτος θα ήσουν εδώ μαζί μας χθες».
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-cs56wzuwlctt)
Κλείσιμο
«Δεν κέρδισα κάτι παραπάνω από την περσινή μου νίκη, γιατί έτσι κι αλλιώς ήμουν εδώ. Αλλά δεν ήσουν εσύ. Φέτος νίκησε η Ρία. Και ήταν δίκαιο το αποτέλεμσα, γιατί ήταν άξια και ικανή να κερδίσει. Της άξιζε. Όπως άξιζε και στην Εύη αντίστοιχα», συμπλήρωσε στη συνέχεια.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town