Survivor All Star: Αιχμές του Νικόλα Αγόρου - «Ο καθένας μπορεί να λέει ό,τι θέλει, φαίνεται γιατί το κάνει»
«Δικαίωμα τους να λένε ό, τι θέλουνε» δήλωσε ο παίκτης ανάμεσα σε άλλα
Σχετικά με την αδυναμία του να αγωνιστεί στο χθεσινό επεισόδιο του Survivor All Star, μίλησε ο Νικόλας Αγόρου: «Δεν μπόρεσα να τη βοηθήσω (την ομάδα), σήμερα πάμε να δώσουμε τον καλύτερο μας εαυτό, κάθε μέρα προσπαθούμε για το καλύτερο όλοι μας, όπως και εγώ φυσικά, από εκεί και πέρα ό, τι είναι να γίνει θα γίνει. Πάμε δυνατά».
Σε ερώτηση του παρουσιαστή Γιώργου Λιανού ως προς το ότι κάποιοι από την Κόκκινη ομάδα περίμεναν να τον δούν υποψήφιο χθες, απάντησε ο παίκτης: «Δικαίωμα τους να λένε ό, τι θέλουνε πάντως δεν συνηθίζω να μην αγωνίζομαι, ήταν σοβαρός ο λόγος χθες. Ο καθένας μπορεί να λέει τα δικά του και το κάνει και φαίνεται γιατί μπορεί να το κάνει ο καθένας».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town