Όπως έγινε γνωστό μέσα από την εκπομπή «Breakfast@Star», το ζευγάρι θα βαφτίσει τον γιο του το Σάββατο 2 Σεπτεμβρίου, στις 20:30 σε εκκλησία των νοτίων προαστίων.
Στη συνέχεια, θα ακολουθήσει δεξίωση σε ένα από τα μαγαζιά της οικογένειας του Βασίλη Σταθοκωστόπουλου στην παραλιακή.
Το όνομα που θα πάρει ο μικρός είναι «Βλάσης», από τον πεθερό της Κωνσταντίνας Σπυροπούλου.
Κλείσιμο
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-csbkc3tsmfqp)
«Το παιδί θα το πούνε Βλάσση, όπως λένε και τον πατέρα του Βασίλη. Αν δεν κάνω λάθος, επειδή γνωρίζω και τις αδελφές του Βασίλη, είναι το 8ο εγγόνι που αποκτά ο κύριος Βλάσσης με τη σύζυγό του. Αυτή την περίοδο περιμένουμε αρκετές κοπέλες από την showbiz να γεννήσουν και η Κωνσταντίνα είναι η πρώτη, έκανε ποδαρικό. Χαιρόμαστε πάρα πολύ. Να τους ζήσει μέσα από την καρδιά μας και πάνω από όλα να είναι γερό και καλότυχο» είχε αναφέρει στο παρελθόν, η Κατερίνα Καινούργιου για την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου και τον σύζυγό της, Βασίλη Σταθοκωστόπουλο.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town