Στο απόσπασμα που προβλήθηκε μέσα από την εκπομπή «Happy Day» το μοντέλο και πρώην κριτής του GNTM, ρωτήθηκε σχετικά με το παραπάνω και απάντησε: «Εγώ κάνω unfollow και τη μάνα μου. Κάθε Σαββατοκύριακο τη Μαρία Χατζηπαντελή, την κάνω unfollow, και τις καλύτερες παρέες μου τις κάνω unfollow. Η Βίκυ έκανε πολλά ποστ και βαρέθηκα και την έκανα unfollow».
Δείτε το βίντεο
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cshj6m8zb7u1)
Στις ίδιες δηλώσεις πρόσθεσε: «Η Βίκυ είναι πάρα πολύ καλή γυναίκα και είμαι πολύ ευχαριστημένη που με κάλεσε να κάνω το GNTM» και ξεκαθάρισε, πως δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα ανάμεσά τους.
«Ακούγεται το όνομά μου για το Shopping Star; Πρώτη φορά το ακούω αυτό. Άκουσα σήμερα ότι το Shopping Star είναι εξαιρετικό πρότζεκτ εδώ στην Ελλάδα, θα ήταν εκπληκτική εμπειρία αλλά η Βίκυ το έκανε τέλεια και έχει βάλει πολύ υψηλά τον πήχη» ανέφερε σε άλλο σημείο η Σοφία Χατζηπαντελή για το ενδεχόμενο να παρουσιάσει το τηλεπαιχνίδι μόδας, που παρουσίαζε η Βίκυ Καγιά.
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.