Στην Έμιλι Ραταϊκόφσκιαρέσει πολύ να δείχνει το κορμί της στο Instagram. Το μοντέλο μοιράστηκε με τους 30 εκατομμύρια followers της ένα καρουζέλ φωτογραφιών που έδειχνε στιγμές από το ταξίδι της στο Μαϊάμι αυτή την εβδομάδα.
Η Ραταϊκόφσκι ξεκίνησε τις αναρτήσεις της με φωτογραφίες που φορούσε μικροσκοπικά μπικίνι ενώ σε μια εικόνα πόζαρε στον φακό έχοντας αγκαλιά τον μονάκριβο γιο της.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.