Survivor All Star: Οι δυο ομάδες διεκδικούν ένα ταξίδι με προορισμό το Μαϊάμι
Απόψε στις 21:00, στον ΣΚΑΪ - Δείτε το τρέιλερ
Έπειτα από την ήττα της Μπλε ομάδας στη δεύτερη ασυλία στοSurvivor All Starκαι την τριπλή υποψηφιότητα με την Ρία Κολοβού, το Νίκο Μπάρτζη και τον Γιώργο Ασημακόπουλο, γίνονται διάφορες συζητήσεις στην καλύβα των δυο ομάδων σχετικά με τη στάση του Νίκου στο συμβούλιο, με τον Σπύρο Μαρτίκα να υποστηρίζει πως όλα γίνονται με στόχο να αποχωρήσει ο ίδιος.
Παράλληλα, έφτασε η στιγμή για τον αγώνα επάθλου της εβδομάδας. Οι δυο ομάδες αφήνουν πίσω ό,τι τους απασχολεί και ρίχνονται στο στίβο μάχης για να διεκδικήσουν ένα μεγάλο έπαθλο, ένα ταξίδι με προορισμό το Μαϊάμι…
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town