Πωλίνα για Γιώργο Μαρίνο: «Δεν ανησυχώ για αυτόν, του έχω εμπιστοσύνη»
«Άσε ρε κοπελιά τώρα, τον "πήρε η τάδε και τον έβαλε εκεί", τρελαίνομαι, αλλά δεν μιλάω γιατί δεν ξέρω» σχολίασε η τραγουδίστρια για τις φήμες που ακούγονται ανά διαστήματα για τον Γιώργο Μαρίνο
ΗΠωλίναέδωσε συνέντευξη και μίλησε για τη μακρόχρονη συνεργασία της με τον Γιώργο Μαρίνο.
Η τραγουδίστρια βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «Στούντιο 4» κι αρχικά, δήλωσε: «Ο Γιώργος Μαρίνος ήταν ένας ατρόμητος άνθρωπος με πάρα πολλές ευαισθησίες, ανασφάλειες και μια ψυχολογία ενός πολύ μικρού παιδιού».
«Ήθελε τα χάδια του, ήθελε θαλπωρή, ήθελε αληθινούς φίλους, γιατί ο Γιώργος είχε μια τεράστια αυλή γύρω του, όπως έχουν όλοι κατά διαστήματα. Είχε όμως, τη διορατικότητα και το ένστικτο να καταλαβαίνει ποιοι είναι οι πραγματικοί του φίλοι και ποιοι άνθρωποι τον αγαπούν στ' αλήθεια. Αυτό τον προστάτευε πάντα. Για εμένα ο Γιώργος Μαρίνος ήταν η καριέρα μου όλη. Αυτός μου έδειξε τα πάντα κι είμαι πολύ τυχερή», είπε χαρακτηριστικά.
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-csjhwsq3d8g9)
Κλείσιμο
Όπως είπε στη συνέχεια, μετά το τέλος της συνεργασίας τους κράτησαν για πολλά χρόνια επικοινωνία, μέχρι που τελικά χάθηκαν. «Εγώ σεβάστηκα κάποια πράγματα. Δεν μου κάνει εντύπωση, ο Γιώργος είναι αξιοπρεπής, ένας άνθρωπος, ο οποίος είναι επιλογή του και δεν μπορώ να ξέρω και λεπτομέρειες. Όταν δεν ξέρεις λεπτομέρειες, δεν μπορείς να μιλήσεις. Βγαίνουν και λένε σενάρια πως "πήρε αυτή", "τον πήρε η άλλη". Άσε ρε κοπελιά τώρα, τον "πήρε η τάδε και τον έβαλε εκεί". Τρελαίνομαι, αλλά δεν μιλάω γιατί δεν ξέρω», εξήγησε.
Τέλος, πρόσθεσε: «Μάθαινα κάποια στιγμή νέα από τον Σταμάτη Κραουνάκη, ένα διάστημα που επικοινωνούσαν, αλλά μετά κανένας από τους πολύ κολλητούς δεν ήξερε και δεν είχε επαφή. Δεν ανησυχώ όμως, του έχω εμπιστοσύνη. Ξέρει αυτός».
Κάθε κομμάτι από τη συλλογή SS24 “Denim Nomads” της STAFF είναι φτιαγμένο για τους νομάδες της εποχής μας που αναζητούν την περιπέτεια, την άνεση και την ποιότητα
Η κινητικότητα είναι καθολικό δικαίωμα αλλά και όραμα που η TOYOTA υπηρετεί με συνέπεια εδώ και χρόνια. Οι προσπάθειές της κορυφώνονται στους επερχόμενους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού, όπου θα εμπνεύσει τους ανθρώπους να υπερνικήσουν τις προκλήσεις, μέσα από τις νέες λύσεις μετακίνησης που θα παρουσιάσει.