Η τραγουδίστρια μίλησε στο «Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση» και κλήθηκε να αφήσει το σχόλιό της και στον Victor Vernicos που αποκλείστηκε στον Β’ Ημιτελικό.
Αρχικά, είπε: «Εμείς το αγαπάμε αυτό το παιδάκι, είναι ένα λαμπερό παιδάκι, πολύ ταλαντούχο και εγώ συγκινήθηκα. Όταν τελείωσε μια λέξη ήρθε στο μυαλό μου, συγκίνηση. Ήταν τόσο καλός για αυτό που είχε στα χέρια του. Από εκεί και πέρα, από τη στιγμή που έφτασε εκεί, το παιδί αυτό έδωσε το 100% και όχι μόνο αυτό αλλά και όλοι όσοι βοήθησαν να βγει προς τα έξω αυτό το πράγμα. Και σκηνικά και ενδυματολογικά δεν μπορούσε να πάει παραπέρα. Είμαι ευχαριστημένη από τον μικρό, δεν πρέπει να του κοπούν τα φτερά. Εγώ το χάρηκα πάρα πολύ και μου έδωσε τέτοια χαρά… Ένιωσα υπερήφανη για αυτό το παιδί! Το είδα σαν παιδί μου και δεν θέλω να του κοπούν τα φτερά».
Δείτε το βίντεο
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-csltmr3654xl)
«Τώρα βλέπουμε το τραγούδι (σ.σ. Μάθημα σοφλέζ) και με πιάνει η συγκίνηση μου. Το τραγούδι αυτό είναι διαχρονικότατο και θα μπορούσε και σήμερα να έχει μια πάρα πολύ καλή θέση και να στέκεται μοναδικά ανάμεσα στα άλλα» είπε τέλος, η Μπέσσυ Αργυράκη.
Η ΕΖΑ κινείται σε θετική, οικονομική τροχιά, αφήνει πίσω τις δυσκολίες του παρελθόντος, ανανεώνεται και γράφει νέες ιστορίες επιτυχίας, με ένα επιχειρηματικό μοντέλο που έχει αξία, προοπτική, αλλά είναι ταυτόχρονα και απολαυστικό