Αντιγόνη Κουλουκάκου: Αποκάλυψε αν θα συνεχίσει στην τρίτη σεζόν της σειράς «Η Γη της Ελιάς»
«Δεν αντιλαμβανόμαστε την επιτυχία με νούμερα, για εμάς επιτυχία είναι στη συνεργασία, στο ταλέντο των συναδέλφων, στο σενάριο που γουστάρουμε» δήλωσε η ηθοποιός
Σχετικά με την επιτυχία της σειράς και τον ρόλο που υποδύεται, η ηθοποιός ανέφερε: «Δημιουργικά δεν βαριέμαι ποτέ… Όπως βλέπετε η ηρωίδα μου δεν ησυχάζει και ποτέ! Τώρα, εμείς οι ηθοποιοί δεν αντιλαμβανόμαστε ακριβώς την επιτυχία έτσι όπως εσείς, δηλαδή με νούμερα στην τηλεθέαση. Για εμάς επιτυχία είναι στη συνεργασία, στο ταλέντο των συναδέλφων, στο σενάριο που γουστάρουμε και ανυπομονούμε για το τι έπεται, στους ήρωες μας που αγκαλιάζουμε καθημερινά στα 12ωρα που συμβιώνουμε και στον σκηνοθέτη που μας ενορχηστρώνει κι εμπνέει».
Και πρόσθεσε: «Υπάρχουν σειρές που παρακολουθώ και λέω τι τέλεια σειρά και ξαφνικά ολοκληρώνεται και μαθαίνω ότι δεν πήγαινε άλλο και λέω, μα πως, με τέτοιους ηθοποιούς και τέτοιες ερμηνείες. Εκεί το συνειδητοποιώ και νιώθω ευλογημένη με την αγάπη του κόσμου στον δρόμο και των παιδιών πουν ζητούν μια φωτογραφία».
Κλείσιμο
Σε ερώτηση για το αν θα επαναλάβει τον ρόλο της και στην επόμενη σεζόν η Αντιγόνη Κουλουκάκου απάντησε: «Ναι, η Ιουλία συνεχίζει στην τρίτη σεζόν με απρόσμενες εξελίξεις! Θα τη δούμε όπως δεν την έχουμε ξαναδεί και θα ανακαλύψουμε πολλούς κρυμμένους σκελετούς από το παρελθόν της που δεν κρύβονται άλλο».
Τέλος, για το αν ο χαρακτήρας της θα παντρευτεί τον Στάθη, η ηθοποιός σχολίασε: «Δεν το γνωρίζω με σιγουριά, ίσως ναι, ίσως όχι! Η προσωπική μου άποψη είναι ότι η Ιουλία με όλα όσα έχει περάσει δεν θα ευτυχήσει με κανέναν άντρα πραγματικά ούτε και με τον Στάθη. Η σχέση αυτή, οι αναμνήσεις, τα βιώματα και οι συνέπειες είναι σαν ένα φάντασμα που θα τη στοιχειώνει για πάντα. Αλλά το διάστημα που έμεινα χώρια δεν αναπληρώνεται, για αυτό χωρίζουν διαρκώς και για τον οποιοδήποτε λόγο. Προσπαθούν πολύ, γιατί πραγματικά αγαπιούνται αλλά δεν ταιριάζουν».
Με τα απογευματινά δρομολόγια της SEAJETS για Σύρο, Πάρο, Μύκονο και Νάξο, βρισκόμαστε στα αγαπημένα μας νησιά αμέσως μετά το γραφείο και απολαμβάνουμε ακόμη περισσότερο το καλοκαίρι.
Η Nova φέρνει στο σπίτι σας το σούπερ γρήγορο και σούπερ αξιόπιστο ίντερνετ χωρίς εγκατάσταση, με πανεύκολη ενεργοποίηση, απεριόριστο ίντερνετ έως 100Mbps, απεριόριστες κλήσεις σε εθνικά σταθερά και κινητά, αλλά και σούπερ τιμή.