Ο Γρηγόρης Γκουντάραςάσκησε το εκλογικό του δικαίωμα μαζί με τους υπόλοιπους Έλληνες και Ελληνίδες, καθώς κατέφυγε στο εκλογικό κέντρο για να ψηφίσει.
Σε φωτογραφία που δημοσίευσε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram, ο γνωστός παρουσιαστής ήταν ντυμένος απλά και πόζαρε καθώς έριχνε τη ψήφο του χαμογελαστός κάνοντας ένα thumbs-up.
Στη λεζάντα της δημοσίευσης έγραψε:
«Με χαμόγελο, αισιοδοξία και με την ελπίδα να γίνει το καλύτερο για τα παιδιά μας και τη χώρα».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town