Η ηθοποιός ανέβασε μία σειρά από φωτογραφίες της με τη βαφτιστήρα της, από το Γύθειο, τη γενέτειρά της Αθηνάς Οικονομάκου, όπου και πραγματοποιήθηκε το μυστήριο.
«3η φορά νονά και μάλιστα στο παιδί του αδερφού μου🥹!!! Να μας ζήσεις Άρτεμις-Εύα 🩷 Το μονο σίγουρο είναι ότι δεν θα είσαι ποτέ μόνη και θα είσαι πάντα γεμάτη από αγάπη και αγκαλιές 🥳 Σε λατρεύουμε!!!!» έγραψε, μεταξύ άλλων, στη λεζάντα της ανάρτησής της.
Ο συνδυασμός του ακαδημαϊκού και ερευνητικού κύρους με τον διεθνή προσανατολισμό, τις σύγχρονες εγκαταστάσεις και το πολυπολιτισμικό περιβάλλον, είναι ο βασικότερος λόγος που το καθιστούν την ιδανική επιλογή για κάθε υποψήφιο/α.