Η Καρολίνα Ζακλίν Καλύβα έκανε δηλώσεις κι αναφέρθηκε στην εμπειρία της από τον Άγιο Δομίνικο, καθώς και το ειδύλλιο με τον Μάριο Πρίαμο.
Η πρώην παίκτρια του Survivor All Star μίλησε στην εκπομπή «Breakfast@Star» και δήλωσε αρχικά: «Θα έλεγα πως μου έχει λείψει αρκετά το Survivor. Αγωνιστική ήμουν, αλλά το αφήσαμε αυτό και την πατήσαμε. Πήγε το μυαλό μου αλλού... Άμα σου τύχει... Μη σου τύχει».
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-csth5xk6l1a9)
«Βλέπω τον Μάριο, με βλέπει, κοιτιόμαστε και κάτι συμβαίνει αμέσως, αλλά δεν το είχα συνειδητοποιήσει. Ήταν αμοιβαίο, γιατί το συζητήσαμε μετά. Πρώτη φορά, βρεθήκαμε στα γραφεία, εκεί που πήγαμε να μιλήσουμε με τον Ατζούν και λίγες ώρες μετά, φύγαμε για το νησί», συμπλήρωσε.
Κλείσιμο
Τέλος, για το πλάνο που τους έδειξε να βρίσκονται στην καλύβα μέσα στο δάσος και συζητήθηκε ιδιαίτερα, δήλωσε: «Το πλάνο που καταγράφηκε το καταλάβαμε, αλλά πού να ξέραμε ότι θα έπαιρνε τέτοιες διαστάσεις;».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town