Μία μέρα αφότου παντρεύτηκαν, ο Πάνος Μουζουράκης και η Μαριλού Κοζάρη συνεχίζουν να γιορτάζουν με τους καλεσμένους τους που ταξίδεψαν στην Αίγινα, για το ευτυχές γεγονός.
Νωρίτερα σήμερα, ο τραγουδιστής προχώρησε στις πρώτες του δηλώσεις, μετά τον γάμο. Ενώ βρισκόταν μέσα στο αυτοκίνητό του, σταμάτησε να μιλήσει στους ρεπόρτερ που τον περίμεναν.
«Πώς είναι η πρώτη μέρα μετά τον γάμο σας;» τον ρώτησαν, με τον Πάνο Μουζουράκη να απαντά: «Δεν έχω προλάβει να τη ζήσω και να την απολαύσω, αλλά είμαστε πάρα πολύ χαρούμενοι, πάρα πολύ ευτυχισμένοι. Ξέρετε από ποίηση; Σας άρεσε το ποίημα που έγραψα... Δεν τα έλεγε όλα όσα χρειάζονταν να ειπωθούν;».
«Εννοείται, με σεβασμό» του απάντησε μία ρεπόρτερ και τότε με το γνωστό του χιούμορ, ο τραγουδιστής πρόσθεσε: «Δεν έχω και ένα μανταρίνι να σας δώσω όπως ο Άρης Σερβετάλης».
Δείτε το βίντεο
Κλείσιμο
Ο Πάνος Μουζουράκης και η σύζυγός του, έφτασαν στο πάρτι που γίνεται σε παραλία της Αίγινας και ο φακός των παπαράτσι τους απαθανάτισε, να περπατούν αγκαλιασμένοι.
Δείτε φωτογραφίες
Οι καλεσμένοι στο beach party
Από τους πρώτους που έφτασαν ήταν η Φανή Χαλκιά με τον Λούη Καραμάνο και τον γιο τους, αλλά και η Κική Τσόλκα.
Αργότερα έφτασαν ο Γιώργος Καπουτζίδης και ο αδερφός του Κωστή Μαραβέγια, Νίκος. Ακολούθησαν οι Μιχάλης Ιατρόπουλος και Κατερίνα Καλκανά.
Δείτε φωτογραφίες
Φανή Χαλκιά και Λούης Καραμάνος
Γιώργος Καπουτζίδης
Κατερίνα Καλκανά και Μιχάλης Ιατρόπουλος
Ο Νίκος Μαραβέγιας
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.